Jestem dyplomowanym psychologiem oraz studentką Szkoły Gestalt. Posiadam 10 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz ich rodzicami. Od 8 lat pracuję z dziećmi i młodzieżą w formie indywidualnej oraz w formie grupowej.

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyłam rok wstępny Szkoły Gestalt, obecnie jestem studentką Studium Psychoterapii dzieci i młodzieży w tejże szkole. Ukończyłam szereg specjalistycznych kursów w zakresie pomocy psychologicznej, pedagogicznej, socjoterapii oraz ukończyłam 1 stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR).

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując m.in. w: przedszkolu, świetlicy socjoterapeutycznej, Szkole Podstawowej, Centrum Ingenium, Ośrodku Profilaktyki i Socjoterapii dla dzieci i młodzieży „Pępek” oraz w Specjalistycznej Poradni OPTA.

Prowadzę terapię psychologiczną oraz grupy psychoedukacyjne i socjoterapeutyczne. Pracuję głównie z dziećmi w wieku 6-14 lat. Specjalizuję się w pracy z dziećmi lękowymi, wycofanymi i nieśmiałymi. W pracy ważne jest dla mnie budowanie relacji z klientem, niezależnie od wieku.