Ośrodek Psychoterapii Warszawa Sensum

Nasz ośrodek psychoterapii i rozwoju powstał w 2004 roku w Warszawie. Powstał z pasji i przyjaźni. Dzisiaj jesteśmy profesjonalnym zespołem psychoterapeutów, składającym się ze specjalistów, którzy ukończyli szkolenie zawodowe w rekomendowanych ośrodkach szkoleniowych.

Podstawowym obszarem naszej działalności jest praca psychoterapeutyczna z osobami dorosłymi, parami, młodzieżą i rodzinami. 

Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych, które potrzebują zmiany w różnych obszarach swojego życia i funkcjonowania. Osobom borykającym się z problemami w związku proponujemy terapię pary.  Jeszcze inną propozycją jest interwencja kryzysowa, czyli krótkotrwała pomoc psychologiczna udzielana w nagłych przypadkach osobom doświadczającym kryzysu.

Zapraszamy także do skorzystania z naszej oferty warsztatów rozwoju osobistego, którą przygotowaliśmy w oparciu o nasze bogate doświadczenie wyniesione z pracy terapeutycznej.

Nasz zespół pracuje w różnych podejściach terapeutycznych: humanistyczno-doświadczeniowym, psychodynamicznym, psychoanalitycznym, systemowym oraz integratywnym. Mamy w ofercie również różne formy tak zwanej pracy z ciałem.

Nasze gabinety

Prowadzimy również terapię online

“Our wounds are often the openings into the best and most beautiful part of us.”

Zapraszamy do umówienia wizyty: +48 506 666 777