Kiedy zalecamy?

W życiu bywają momenty, które wymagają omówienia i zrozumienia między wszystkimi członkami rodziny. Zalecamy w takich chwilach udział całej rodziny lub jej części aby rozmawiać o problemie.

Czy rodzina musi być w komplecie?

Konsultacje rodzinne prowadzimy też w warunkach, kiedy nie wszyscy członkowie rodziny mogą być obecni.

Ile to kosztuje?

Za każde spotkanie zapłacisz 330 zł. Kolejne spotkanie będzie miało miejsce w czasie ustalonym w ustalonym harmonogramie – w sesji sesji.

Masz więcej pytań? Tutaj znajdziesz odpowiedzi

Jest to pierwsza rozmowa z psychoterapeutą w naszym Ośrodku. Trwa 50min. Na taką rozmowę zapraszamy rodzinę. Celem takiego spotkania jest zrozumienie przyczyn zgłoszenia i podjęcie decyzji co do dalszego sposobu postępowania. Efektem spotkania może być podjęcie decyzji o: kolejnej konsultacji, konsultacji u lekarza psychiatry, psychoterapii dla nastolatka, psychoterapii rodzinnej, lub też pomocy dla jednego lub obojga rodziców.

Na konsultację zapraszamy rodziców, którzy niepokoją się o swoje dziecko, bo w zachowaniu dziecka pojawiły się niepokojące zmiany ( nie wychodzi z domu, nie chce się uczyć, nie chce rozmawiać), nastąpiły zmiany w życiu ( rozwód, śmierć kogoś bliskiego), rodzic czuje, że zachowuje się wobec dziecka w sposób, który jemu samemu nie odpowiada.

Zadbamy również o Ciebie!

Będziesz w bezpiecznym i stałym kontakcie z profesjonalistą, który poprzez rozmowę o trudnościach, kłopotach w funkcjonowania w życiu zawodowym czy w relacjach z innymi ludźmi stara się pomóc poznać siebie i swoje doświadczenie, tak by mechanizmy utrudniające dobre funkcjonowanie przestały być potrzebne.

PSYCHOTERAPIA DLA DOROSŁYCH