Z wykształcenia jestem psychologiem i filologiem angielskim. Jestem na ostatnim roku czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w certyfikowanej Szkole Psychoterapii INTRA. Jestem na ścieżce ciągłego rozwoju, który sprawia mi ogromną przyjemność i umożliwia nabywanie coraz to nowych kompetencji w pracy jako terapeutka.

W gabinecie integruję różne podejścia, przy czym bazą mojej pracy jest nurt humanistyczno-doświadczeniowy. Od dwóch lat dodatkowo szkolę się i specjalizuję w podejściu EFT, tj. terapii skoncentrowanej na procesie doświadczania. Od 3 lat jestem kierownikiem zespołu Pracowni Psychologicznej na Oddziale Chorób Afektywnych F7 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Moja praca w szpitalu opiera się przede wszystkim na pomocy psychologicznej pacjentom i diagnostyce. Regularnie współpracuję z psychiatrami. Pracuję pod stałą superwizją.

Nasze spotkania mogą odbywać się również w języku angielskim.

Zapraszam Cię na spotkanie, w trakcie którego razem wyruszymy w wybranym przez Ciebie kierunku. W podejściu humanistyczno-doświadczeniowym, które stanowi fundament mojej pracy terapeutycznej, to człowiek jest ekspertem w swojej sprawie, a moją rolą jest za nim podążać. Moja aktywna obecność ma wesprzeć Cię i dodać Ci otuchy, gdy tego będziesz potrzebować.

Proces zmiany, choć bywa trudny i bolesny, to szansa na lepsze poznanie i zrozumienie siebie. Moja autentyczna i empatyczna postawa ma za zadanie zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa, a także podtrzymać nadzieję i wiarę w to, że Twój wysiłek ma sens. Niezależnie od tego czy zmagasz się z objawami depresji, lęku, stresu, doskwiera Ci niezrozumiały ból emocjonalny, czy po prostu chcesz lepiej siebie poznać, możesz liczyć na moją bezwarunkową akceptację.