Jestem psychologiem, studia ukończyłam na wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Moja chęć poznania tajników ludzkiego umysłu powoli przerodziła się w pasję pracy z drugim człowiekiem. Po pewnym czasie zainteresowałam się psychoterapią, jako formą pomocy, a także sposobem na rozwiązywanie konfliktów i problemów z jakimi musimy sobie radzić. W celu pogłębienia swojej wiedzy psychoterapeutycznej ukończyłam kurs pomocy psychologicznej oraz Szkołę Psychoterapii w ośrodku Intra.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii.

W swoich doświadczeniach zawodowych mam, między innymi, pracę w formie spotkań grupowych i indywidualnych na Oddziale Dziennym Pomocy Psychiatrycznej przy ul. Gruzińskiej 6 w Warszawie. W większości były to osoby chorujące na depresje i nerwice. W ośrodku Pomocy Społecznej dzielnicy Żoliborz dla miasta W-wy prowadziłam grupę terapeutyczną dla kobiet rozwiedzionych i samotnie wychowujących dzieci.

W ramach gabinetu spotykam się z osobami, które są zagubione, odczuwają ciągły smutek, cierpią na zaburzenia nastroju i snu. Bardzo wierzę w to, że każdy człowiek ma w sobie umiejętność pokonywania problemów, a psychoterapia daje nam wiele sposobów, aby ta umiejętność zaczęła żyć.

Jestem w trakcie szkolenia psychoterapii psychoanalitycznej w ramach Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, oraz jestem członkiem kandydatem tego Towarzystwa.W ramach prywatnej praktyki pracuję z osobami cierpiącymi na zaburzenia border-line, depresje, nerwice lękowe, a także osobami przeżywającymi trudności w bliskiej relacji.