Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja Psychologia Kliniczna Dziecka) oraz Szkoły Psychoterapii przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, certyfikowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Obecnie słuchaczem w Szkole Psychoterapii Dzieci i Młodzieży przy Ośrodku Regeneracja i Laboratorium Psychoedukacji. W ramach swoje praktyki psychoterapeutycznej przyjmuję osoby dorosłe, młodzież oraz dzieci wraz z rodzicami. W pracy psychoterapeutycznej spotyka się z osobami, które zmagają się z kryzysami życiowymi, trudnymi relacjami z bliskimi, mającymi problemy w podjęciu ważnych dla siebie decyzji, doświadczającymi wewnętrznej pustki, uporczywego smutku, lęku oraz złości. W związku z tym, że przez wiele lat pracowałam ze służbami ratowniczymi- strażakami, ratownikami medycznymi, bliska jest mi problematyka dotycząca profilaktyki i pomocy psychologicznej w zakresie radzenia sobie z kryzysami sytuacyjnymi związanymi ze śmiercią, zagrożeniem życia, pracą w dużej ekspozycji na zdarzenia traumatyczne. Jestem współautorką wielu programów psychoedukacyjnych z zakresu zarządzania stresem, w szczególności stresem traumatycznym.

Moja praca jest dla mnie szczególnym spotkaniem z drugim człowiekiem, zarówno tym małym jak i dorosłym. Spotkaniem, którego celem jest towarzyszenie w atmosferze zrozumienia, zaufania i szacunku, w poznawaniu siebie.