Jestem psychologiem, psychoterapeutką pracującą z osobami dorosłymi i młodzieżą oraz interwentem kryzysowym. 

Ukończyłam Szkołę Psychoterapii przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA oraz Szkołę Psychoterapii Dzieci i Młodzieży przy Ośrodku Regeneracja i Laboratorium Psychoedukacji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Sekcji Naukowej Terapii Rodzin. 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w ramach prowadzenia prywatnej praktyki pod superwizją superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, pracy interwencyjnej, psychoterapeutycznej i psychoedukacyjnej ze służbami ratowniczymi (m. in. z  strażakami, ratownikami medycznymi), na stażach w Instytucie Matki i Dziecka, w Zakładzie Zdrowia Rodziny oraz w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci w Józefowie. Pracowałam również z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami w Centrum Rozwoju Twojego Potencjału TOGO, będącym ośrodkiem środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży przy Warszawskim Centrum Opieki Medycznej “Kopernik” . 

W pracy psychoterapeutycznej spotykam się z osobami, które zmagają się z kryzysami życiowymi, trudnymi relacjami nie tylko z bliskimi, mającymi problemy w podjęciu ważnych dla siebie decyzji, doświadczającymi wewnętrznej pustki, uporczywego smutku, lęku oraz złości. Młodym dorosłym, młodzieży i ich rodzicom towarzyszę w bardzo ważnym, ale czasami trudnym okresie rozwojowym zarówno jeżeli chodzi o przeżywane emocje, relacje rówieśnicze i rodzinne, czy problemy związane z procesem edukacji.  

W związku z tym, że przez wiele lat pracowałam ze służbami ratowniczymi, bliska jest mi problematyka dotycząca profilaktyki i pomocy psychologicznej w zakresie radzenia sobie z kryzysami sytuacyjnymi związanymi ze śmiercią, zagrożeniem życia, pracą w dużej ekspozycji na zdarzenia traumatyczne. Jestem współautorką wielu programów psychoedukacyjnych z zakresu zarządzania stresem, w szczególności stresem traumatycznym.