Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia , specjalistką ds psychosomatyki, trenerką rozwoju osobistego w metodzie Komunikacji opartej na Empatii,  instruktorką Hatha jogi i refleksolożką.

Wierzę, że to jaki kontakt mamy ze swoim ciałem przekłada się nie tylko na to, jak się czujemy, ale również na to, na ile możemy wyrazić siebie i to, co w nas najpiękniejsze.

Psychoterapia Gestalt  jest holistycznym i fenomenologicznym podejściem. Stawiając na relacje i  świadomość  wspomaga samorozwój i odzyskanie kontroli nad swoim życiem. Gestalt opiera się przede wszystkim na założeniu, że terapeuta nie jest ekspertem od życia Klienta – wręcz przeciwnie, jest przewodnikiem, który ma pomóc Klientowi odnaleźć swoją drogę. 

W mojej pracy z ciałem wykorzystuję ruch i oddech jako narzędzia służące integrowaniu ciała i psychiki. Pracuję według autorskiej metody, opierając się przede wszystkim na technikach  jogi, ćwiczeniach oddechowych i relaksacyjnych, medytacji, wizualizacji, automasażu i ruchu intuicyjnym. Prowadząc indywidualne spotkania korzystam także m.in z metod Bioenergetyki, Kinezjologii, Focusingu oraz Mindfulness.